PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108288}

Karol Wielki

Charlemagne, le prince à cheval
7,8 81
ocen
7,8 10 1 81
Karol Wielki
powrót do forum serialu Karol Wielki

Znakomity serial, a TV emitowała go chyba tylko raz. Zupełnie niedostępny:(

szarada

Bardzo ładny serial ,jakby ktoś znał namiary od biedy choćby na angielską wersję prosiłbym o informację.

stefanwsk

Niedostępny ani w sklepach, ani nigdzie chyba:(. Sprawdziłam wielokrotnie...

ocenił(a) serial na 9
szarada

Serial zdobyłam, jeśli nadal jesteś zainteresowana, to zaproś mnie do znajomych, porozmawiamy, dobrze? Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
stefanwsk

Serial zdobyłam, po polsku, jeśli nadal jesteś zainteresowany, to napisz do mnie, adres e-mail jest w poniższych moich wypowiedziach, dobrze? Pozdrawiam.

szarada

Dla znających francuski - starsze seriale powtarza czasami TV5.

ocenił(a) serial na 7
szarada

Najpierw emitowała go TVP (nie pamiętam: Jedynka czy Dwójka) a następnie wznawiała TV Polonia. Dokładnej daty tej drugiej emisji nie pamiętam, lecz z pewnością miała ona miejsce później, niż w kwietniu 1996 roku. Tego jestem pewnien, albowiem dopiero w kwietniu 1996 nabyłem pierwszy w moim życiu magnetowid i jakiś czas później nagrałem sobie wszystkie pięć odcinków - z nienajgorszym polskim dubbingiem.

ocenił(a) serial na 7
Film_Polski

Skąd oni wzięli ten czas wyświetlania? Przecież to było pięć prawiegodzinnych odcinków.

ocenił(a) serial na 9
Film_Polski

Witam! Czy możesz przegrać mi ten serial (z polskim lektorem) na płyty DVD i mi przesłać? Oczywiście zapłacę. Bardzo prosze o kontakt na mail irenaszczepaniak@op.pl Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
Film_Polski

Witam! Czy możesz przegrać mi ten serial (z polskim lektorem) na płyty DVD i mi przesłać? Oczywiście zapłacę. Bardzo proszę o kontakt na mail irenaszczepaniak@op.pl Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Film_Polski

Serial był wspaniały i Telewizja Polska emitowala go dwukrotnie. Powtórna emisja była zdaje się w dość późnych godzinach wieczornych. Mogliby jeszcze raz go puścić. Jest nadzieja, że może Viasat History wyemituje ten film. Tam czasem seriale historyczne pojawiają się. Nie tylko filmy dokumentalne.

ocenił(a) serial na 9
Ksawera

Witaj! Zdobyłam ten serial z polskim dubbingiem. Jest ekstra!

ocenił(a) serial na 9
IrenaSz

Gratuluję i zazdroszczę :) Christian Brendel był wspaniały jako Charlemagne. Serial był świetny. Trochę faktów historycznych twórcy "ponaginali", ale całość wyszła wspaniale, tak, że można spokojnie przejść nad tym do porządku dziennego. W każdym razie ogląda się go z zapartym tchem.

ocenił(a) serial na 9
Ksawera

Jeśli chcesz ten serial, to napisz do mnie bardziej prywatnie, dobrze? pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
IrenaSz

Zazdroszczę! nieśmiało spytam czy jest szansa i dla mnie na ten serial....?

ocenił(a) serial na 9
jacolk1

Napisz do mnie, adres jest nieco wyżej. Pozdrawiam

IrenaSz

Witam Pani Ireno ,bardzo bym chciał przypomnieć sobie ten serial ,jak mogę się z Panią skontaktować w tej sprawie ?

ocenił(a) serial na 9
play2001

Witam, mój adres jest wyżej, proszę do mnie napisać. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones