PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6341}

Pustynia Tatarów

Il deserto dei Tartari
7,0 522
oceny
7,0 10 1 522
6,7 3
oceny krytyków
Pustynia Tatarów
powrót do forum filmu Pustynia Tatarów

Pustynia tatarów

ocenił(a) film na 9

Właśnie oglądnąłem i przecież to rewelacyjny film był. Wystawione oceny świadczą o tym, że chyba widz oceniający spodziewał się czegoś innego, ale nie zrozumiał. Może mi ktoś wytłumaczyć odnośnie wcześniejszych tematów, jak to było w przeszłości, że pustynia tatarów podobno była na szczycie top100.

ocenił(a) film na 9
kosatm

Właśnie skończyłem powieść, jest znakomita, ale to jedna z najsmutniejszych książek jakie znam, bardziej ujmująca niż film. Choć sam film jest zdecydowanie świetny. Lepiej nigdy jej nie czytajcie ;)

kosatm

O, widziałam tylko +/- połowę niecałą filmu, ale książka /cała(;/ winna niebawem wpaść w me ręce.
Po książce czas i na cały film będzie mam nadzieję.

ocenił(a) film na 9
nakshidil

Zacznij od filmu lepiej, tak mi się wydaje.
Podziel się wrażeniami już po;]
bądź zdrów

kosatm

Max von Sydow...dobrze mi się zdawało, że skądś tego pana znam :D

ocenił(a) film na 9
kosatm

film jest bardzo dobry, naprawdę zrobił na mnie ogromne wrażenie. szczególnie jedno z ostatnich ujęć, kiedy żołnierze stoją na murach i nieruchomo czekają na pojawienie się wroga wydało mi się doskonałą kwintesencją całego filmu.
niskie oceny wynikają jak sądzę stąd, że przeciętny oglądacz, który przeczyta, że jest to "dramat wojenny" spodziewa się raczej bryzgającej naokoło krwi, operacji bez morfiny i sceny powrotu do domu o kulach, gdzie bohaterowi rzuca się w ramiona stęskniona narzeczona.

mirror_mirror

hahaha! dobre:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones